Prywatne zbrodnie

Data: 16 maja 2014
Kategoria:

„Prywatne zbrodnie” to wstrząsający serial fabularno dokumentalny pokazujący zbrodnie, które spotkały niewinnych ludzi. W drodze do szkoły, w domowym zaciszu, w miejscu pracy i wielu innych miejscach — mordercy czają się na niewinne ofiary wszędzie.
Ale co najbardziej zaskakuje zabójcami okazują się biscy ofiar — ojciec, matka, mąż, narzeczony, dziewczyna lub zazdrosny kochanek. Mordują z osobistych powodów bo każda z tych z zbrodni to prywatna zbrodnia. Mordercy nie mają litości i nie rozróżniają czy jest to nastoletni chłopak lub dziewczynka, starsza kobieta lub mężczyzna. Chcą zabić.
W tym cyklu pokazujemy rodziny w żałobie w, które nie mogą odżałować zamordowanych bliskich. Ich wyznania są pełne emocji, łez i bólu. Dzięki pracy policyjnych śledczych, którzy pracują z wielkim zaangażowaniem i determinacją, poznajemy szczegóły poszukiwania sprawców. Razem z prokuratorami, którzy hołdują zasadzie, że za każdą zbrodnię musi być kara, weryfikujemy kolejne hipotezy śledztwa. W każdym odcinku policyjny profiler odsłania ciemne tajemnice mordercy i buduje jego portret psychologiczny. Mordercy, który wydaje się porządnym i spokojnym obywatele a w trakcie śledztwa okazuje się bezwzględnym i przerażającym zabójcom.
„Prywatne zbrodnie” to dziesięć półgodzinnych filmów, które są wyprawą przez szokujące śledztwa policyjne, poprzez sprawy morderstw , które miały pozostać niewyjaśnione bo były zaplanowane jako zbrodnie doskonałe.